Skip to content Skip to footer

HAKKIMIZDA

YBY; Yılmaz Ulusoy Holding’in şehir yaşam kültürüne yönelik keyifli ve farklı deneyimleri YBY WOODS Yaşam ve Etkinlik Alanı’nda sunan “kürasyon” markasıdır. Aramak, seçmek ve yorumlamak anlamlarını içinde barındıran “kürasyon” eylemi, YBY etkinliklerinin hazırlanış ve gerçekleşme sürecini tek kelimeyle anlatmaya yardımcı olmaktadır. 

2021 yılından bu yana Kemerburgaz Kent Ormanı içindeki 20 dönümlük alanında, mavi gökyüzünün altında açık havada kültür, sanat ve eğlence dolu etkinlikleri ziyaretçilerinin beğenisine sunmaktadır

YBY; güzel deneyimlerin insanları, insanların da içinde oldukları toplulukları pozitif biçimde dönüştürdüğüne inanır. Bu inançla düzenlediği festival, şenlik, konserler gibi etkinliklerle İstanbul şehir hayatına kültür, sanat, eğlence ve hoş zaman alanlarında dünya ölçeğinde deneyimler ekler. YBY, zamanın paha biçilemez değerinden yola çıkarak, boş zaman kavramından uzaklaşıp “hoş zaman”a odaklanır. YBY etkinliklerini gerçekleştirirken yaratıcılık, özgünlük ve çeşitlilikten ilham alırken; ziyaretçilerinin de zamanlarının ve ekonomik kaynaklarının değerli olduğunu hep aklında ve göz önünde tutar. Ziyaretçilerinin beğenisine sunduğu deneyimlerin, katılımcılara göre şekillenen, esnek ve özgürleştirici kurgulara sahip olmasına odaklanır.

Üç yıl önce başlayan ve her geçen gün daha fazla ziyaretçisine “hoş vakit” geçirtmeyi hedefleyen bu yolculuğunda YBY, hiç kuşkusuz daha uzun yıllar keyifle ve ilk günkü heyecanıyla ilerlemeye ve gelişmeye devam edecek.

Emre Göktürk
Emre Göktürk
2024-01-03
irfan demir
irfan demir
2024-01-01
Yılmaz Toprak
Yılmaz Toprak
2023-12-31
Bilal Çakmak
Bilal Çakmak
2023-12-27
Nur Firat
Nur Firat
2023-12-27
Hll Ahmt Bttl
Hll Ahmt Bttl
2023-12-24
nagihan goksel
nagihan goksel
2023-12-21
Valentina CanımNekoz
Valentina CanımNekoz
2023-12-15
yilmazulusoyholding-01

YBY WOODS, “YILMAZ ULUSOY HOLDİNG” KURULUŞUDUR. YBY WOODS © 2023